Hakkımızda

        2000 yılında POS-LINE Danışmanlık ve Bilişim Sistemleri olarak sektörde yer alan firmamiz 2007 yılından itibaren Kurumsal Kaynak Planlaması üzerine geliştirdiği çözümler ile birlikte MİKROERP DANIŞMANLIK VE YAZILIM HIZMETLERI olarak RETAIL ve ERP İş süreçleri alanında ticari faliyetine devam etmektedir.

        Firmamiz kurumsal firmalar ve kobilere yönelik ticari  uygulamalar üzerine uzmanlaşmış ve Mikro Yazılımevi paket programların ERP ve RETAIL çözümlerini müşterilerine sunabilecek  en iyi çözüm olarak tercih etmiştir.

        2009 yılı itibariyle yazarkasa ve pos çözümlerinde yerli çözümlerden yana duruş sergilemiş INTER POS ve YAZARKASA ürünlerinde YETKILI SATICI olarak faliyetlerine devam etmektedir.

        Uzmanlaşmış kadrosuyla hızlı, kaliteli ve güvenilir servis hizmetlerini sunan firmamız böyle bir hizmeti almayı arzulayan  müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlamayı zevkle yerine getirilecek bir görev olarak kabul etmektedir

        Mikroerp Danışmanlık ve Yazılım Hizmetleri sürekli ileriye götürdüğü hizmet anlayışı ile müşterilerinin  her zaman yanındadır.

Hedefimiz daima birlikte ileriye gitmektir.